Sikaguard 750 Deco


Sika-Deco-titulka

Sikagard 750 Deco EpoCem


Designové řešení podlah, stěn a vlhkých prostor

Systém Sikagard 750 Deco EpoCem je systém epoxi-cementových stěrek poskytuje efektní, designové a trvanlivé řešení povrchu podlah a stěn. Svoji strukturou vytváří jedinečný povrch, zohledňuje každý detail, tah hladítkem a řemeslnou práci na stavbě. Industriální styl stěrky působí jedinečně a dominantně v každém interiéru, zvýrazní prvky stěn, sloupů nebo je velmi vhodný jako finální povrch v koupelně a sprchovém koutu či za kuchyňskou linkou.

Důležitým bodem je možnost barevného tónování původně světle šedé stěrky a nastavení konzistence směsi je předností tohoto materiálu. Barevné pigmenty a jejich libovolná kombinace dodají stěrce originální a jedinečný vzhled dle individuálních požadavků investora. Strukturu lze mírně modifikovat poměrem míchání jednotlivých komponentů a získat povrch jak hladší, tak mírně zdrsněný, vysoce protiskluzný. Stěrka je zalakovaná vysoce odolným polyuretanovým lakem, který povrch nejen chrání, ale i zvýrazní barvy a umocní konečný dojem.


Hlavní výhody:

  • široká škála barevného řešení díky pigmentům
  • vhodnost aplikace na podlahy i stěny - jednotný vzhled
  • vysoká mechanická a chemická odolnost
  • stále originální vzhled povrchu
  • vhodná do vlhkého prostředí a do prostředí trvale zatěžovaného vodou
  • neobsahuje organická rozpouštědla

Tato stěrka je velice vhodná do koupelny a hlavně do sprchového koutu!

 
Ukázky z realizovaných zakázek:
 
 
 
Pokud nás kontaktujete,
přijedeme, skonzultujeme s Vámi objednávku a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Budete-li spokojeni, dohodneme termín realizace a průběh prací.
 
KONTAKT: +420 777 666 291
 
V galerii si můžete prohlédnout krátkou ukázku z našich realizací: