Sikaguard 750 Deco


Sika-Deco-titulka

Sikagard 750 Deco EpoCem


Designové řešení podlah, stěn a vlhkých prostor

Systém Sikagard 750 Deco EpoCem je systém epoxi-cementových stěrek poskytuje efektní, designové a trvanlivé řešení povrchu podlah a stěn. Svoji strukturou vytváří jedinečný povrch, zohledňuje každý detail, tah hladítkem a řemeslnou práci na stavbě. Industriální styl stěrky působí jedinečně a dominantně v každém interiéru, zvýrazní prvky stěn, sloupů nebo je velmi vhodný jako finální povrch v koupelně a sprchovém koutu či za kuchyňskou linkou.

Důležitým bodem je možnost barevného tónování původně světle šedé stěrky a nastavení konzistence směsi je předností tohoto materiálu. Barevné pigmenty a jejich libovolná kombinace dodají stěrce originální a jedinečný vzhled dle individuálních požadavků investora. Strukturu lze mírně modifikovat poměrem míchání jednotlivých komponentů a získat povrch jak hladší, tak mírně zdrsněný, vysoce protiskluzný. Stěrka je zalakovaná vysoce odolným polyuretanovým lakem, který povrch nejen chrání, ale i zvýrazní barvy a umocní konečný dojem.


Hlavní výhody:

  • široká škála barevného řešení díky pigmentům
  • vhodnost aplikace na podlahy i stěny - jednotný vzhled
  • vysoká mechanická a chemická odolnost
  • stále originální vzhled povrchu
  • vhodná do vlhkého prostředí a do prostředí trvale zatěžovaného vodou
  • neobsahuje organická rozpouštědla

Tato stěrka je velice vhodná do koupelny a hlavně do sprchového koutu!

 
Ukázky z realizovaných zakázek:
 
 
 
Pokud nás kontaktujete,
přijedeme, skonzultujeme s Vámi objednávku a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Budete-li spokojeni, dohodneme termín realizace a průběh prací.
 
KONTAKT: +420 777 666 291
 
V galerii si můžete prohlédnout krátkou ukázku z našich realizací:
 
 
var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-16433088-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/j-avascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();