DesignBeton


DesignBeton Praha Zizkov0006

Pohledový beton je jedním z nejstěženějších prvků dnešní moderní architektury. Ne každý si však muže dovolit zhotovit nosné konstrukce z betonu, at již z důvodu finančních či technických. V některých případech, kdy je počítáno s přiznáním betonových konstrukcí jako pohledových, se povrch ne vždy zdaří. Nebo výsledek neodpovídá představám investora či architekta. Pak nastupují techniky, které imitují vzhled betonu, betonové stěrky. Finální vzhled lze ovlivnit při jeho vytváření a lze jej pri realizaci pigmentovat.

Ovládáme různé techniky a používáme větší množství materiálů a tak dokážeme zhotovit povrchy pro různé stupně zátěže a různé použití. Umíme napodobit pohledový monolitický beton v tenké vrstve do 2 mm. Podkladem muže být beton, zdivo, omítka ci sádrokarton. Záleží pouze na stabilitě podkladu. Dokážeme z námi používaných materiálů vytvořit povrch stěn i podlah v interiéru i exteriéru, dokonce i ve sprchovém koutě.

Jak již bylo zmíněno, pokud je podklad stabilní, tak použité materiály nemohou prasknout díky vysoké pevnosti v tlaku, tahu i ohybu, nemá na ně vliv působení vody ani běžných čistících prostředků a chemikálií.

Některé z povrchů jsou naše know-how, podložené několikaletými zkušenostmi, realizovanými projekty a předvedené ve formě vzorků - např. DesignBeton by Maneinterier.

 

DesignBeton by Maneinterier

  • epoxidová stěrka, vysoce odolává zátěži 
  • lze použít prakticky kdekoliv, na podlahy, stěny, schodiště a dokonce i bez problémů do sprchových koutů 
  • stěrkový materiál modifikovaný epoxidovou pryskyřicí, která zabraňuje pronikání vody do materiálu, následně je povrch uzavřen polyuretanovým lakem - pečetící vrstva 

TATO STĚRKA JE VELICE VHODNÁ DO KOUPELNY A HLAVNĚ DO SPRCHOVÉHO KOUTU!

 
Ukázka základních odstínů DesignBetonu, lze samozřejmě realizovat i v jiných odstínech dle přání zákazníků.
 
 
Pokud nás kontaktujete,
přijedeme, skonzultujeme s Vámi objednávku a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Budete-li spokojeni, dohodneme termín realizace a průběh prací.
 
KONTAKT: +420 777 666 291
 
V galerii si můžete prohlédnout krátkou ukázku z našich realizací:
 
 
var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-16433088-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/j-avascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();